Металеву Дайнеріс Таргарієн створив коваль із Рівненщини
Металеву Дайнеріс Таргарієн створив коваль із Рівненщини 5 канал

Матір драконів по-українськи: металеву Дейенеріс Таргарієн створив коваль із Рівненщини – відео

Читайте по-русски
Наступною роботою чоловіка стане також герой серіалу "Гра престолів"

Серіал не бачив, а героїню зобразив. Коваль із Рівненщини створив із заліза героїню відомої "Гри престолів" Дейенеріс Таргарієн. Металева королева вийшла тендітною, і важить усього 7 кілограмів. Волосся, одяг і навіть взуття відтворені, як у фільмі. Раніше майстер зробив ще й дракона із серіалу. Що надихнуло коваля, знають журналісти "5 каналу".

Ось така вона – тендітна, зроблена з металу, королева Дейенеріс Таргарієн, головна героїня культового серіалу "Гра Престолів". Залізну копію матері драконів виготовив коваль із Дубенщини Петро Кохановський.

Майстер намагався якомога точніше відтворити образ. Особливу увагу акцентував на зачісці, одязі та навіть взутті. Виріб важить трохи більше семи кілограмів. Працював над ним місяць.

"Робив тулуб із двох частин – окремо спину, окремо перед. Руки – із суцільного, потім зварював. Ноги теж зробив з 50-ї труби", - розповідає чоловік.

Головну героїню культового серіалу Петро Кохановський встановив у власному будинку поряд із драконом, якого виготовив раніше. За сценарієм фільму, він був дитям Дейенеріс .Коваль Петро "Гру Престолів" не дивився. Бачив лише фото героїв і окремі фрагменти фільму.

"Мені здається, цікавий фільм, його варто було б подивитися, але бракує часу, бо там багато серій", – каже майстер.

А його дружина Оксана Кохановська говорить: "Я йому так і кажу: "Петре, ти мусиш робити все по два екземпляри, бо як важко прощаєшся з цими виробами".

Ковальством Петро Кохановський займається з дитинства. Це сімейна справа ще з часів батька та діда. Тепер долучає до роботи з металом і своїх двох онуків. Восьмирічний Ілля часто працює з дідусем у майстерні.

Художнім ковальством Петро займається понад 10 років. У його колекції квіти, тварини, люди, різноманітні художні кріплення, прикраси для парканів, оригінальні поштові скриньки та багато іншого. Майстер каже, щоб справа пішла, треба знайти оригінальну ідею.

"Ідеї я беру з фотографій. Якщо я вже дійсно берусь за роботу, то я дивлюся уривки відео, спостерігаю, як рухається герой", – ділиться секретами коваль. 

Майстер готується до фестивалю "Металеве серце України" і обдумує нові ідеї. Його наступною роботою стане також герой серіалу "Гра престолів".

Анна Яцук, Рівненська область, "5 канал"

Попередній матеріал
У Зеленського знову заговорили про референдуми: цього разу – стосовно декомунізації
Наступний матеріал
"Європейська солідарність" іде в парламент не за посадами – Порошенко
Loading...