Володимир В'ятрович
Володимир В'ятрович facebook.com/volodymyr.viatrovyc

В'ятрович заявив, що приєднується до команди Порошенка та "ЄС"

Читайте по-русски
Це команда, яка поєднує досвід і здатність до змін, сказав В'ятрович

Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович братиме участь у дострокових парламентських виборах в складі партії "Європейська Солідарність". Про таке він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні приєднуюся до команди Петра Порошенка і "Європейської Солідарності". Це – політична сила, програму якої поділяю. Це – команда, яка поєднує досвід і здатність до змін. Мені до душі те, що вони зробили для розбудови фундаменту нашої державності. Знаю, ми маємо відвагу приймати виклики та матимемо силу відвести загрози", – сказав В'ятрович.

Особисто я запевняю: не піду на жодні компроміси щодо національних інтересів. А саме через загрозу реваншу наша, тепер уже спільна команда потрібна в новому парламенті України. Зміни в Україні будуть українськими", – написав В'ятрович.

Як повідомляв 5.UA, 24 травня 2019 року партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" змінила найменування на "Європейська солідарність". 30 травня Порошенко приєднався до партії "ЄС" і оприлюднив номер партквитка. Згодом стало відомо, що до партії приєдналася і Ірина Геращенко.

Попередній матеріал
Поліція перейде на посилений режим служби у зв'язку з виборами – коли саме
Наступний матеріал
Не збиралися вже 6 тижнів: засідання Нацради з телерадіомовлення вкотре не відбулося – що цього разу
Loading...