Нацрада з телерадіомовлення
Нацрада з телерадіомовлення 5 канал

Не збиралися вже 6 тижнів: засідання Нацради з телерадіомовлення вкотре не відбулося – що цього разу

Читайте по-русски
Більшість питань стосуються інформаційної безпеки держави

Засідання Нацради з питань телебачення і радіомовлення вже вкотре не відбулося. Цього разу – через відсутність кворуму.

"Це продовжується вже 6 тижнів, і я вважаю, ми створюємо велику проблему, на тих частотах, де сьогодні немає українського мовлення, мовлять російські, проросійські телеканали і радіостанції. І з цим треба робити щось зараз, рішення вже готові, потрібно тільки просто прийти і проголосувати за це", – наголошує член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Несподівано, один з членів Нацради пішов у відпустку, заяву йому підписала виконувач обов’язків голови Ольга Герасим'юк. Тож робота Нацради нині заблокована. Відомство не засідає вже 6 тижнів, а на порядку денному назбиралося більш як дві сотні нерозв'язаних питань. Зокрема дозволи на ведення радіомовлення на території окупованого Донбасу, – а це, за словами членів Нацради, загрожує національній безпеці. Попередньо, наступне засідання планують провести 4 липня.

"Більшість цих питань стосуються інформаційної безпеки держави, стосуються оголошення конкурсу на цифрове мовлення, розширення мережі суспільного, призначення представників, надання дозволів мовникам здійснювати мовлення на території розмежування" – пояснює Уляна Фещук, заступниця голови Нацради.

Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада призначила генерального директора запорізької телерадіокомпанії TV5 Максима Онопрієнка членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення за своєю квотою.

Дивіться також фотогалерею:

Квадроцикли й плазмові телевізори: у Чернігівській області схопили банду "елітних крадіїв" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В'ятрович заявив, що приєднується до команди Порошенка та "ЄС"
Наступний матеріал
Суперечлива особистість: у Зеленського розглядають нову кандидатуру на посаду голови Держприкордонслужби
Loading...