Партія "Європейська солідарність"
Партія "Європейська солідарність" facebook.com/iryna.gerashchenko

"Політичний спецназ", – Геращенко розповіла, чим "ЄС" відрізняється від інших політсил

  Читайте по-русски
  У часи турбулентності, внутрішніх і зовнішніх викликів, у які стрімко мчить країна, в політиці потрібна така політична сила, як "Європейська солідарність", написала Герщенко

  Віцеспікер ВР, член "Європейської солідарності" Ірина Геращенко розповіла, чим "ЄС"  відрізняється від інших партій. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

  "Журналісти задаються питання: чим наша команда відрізняється від інших в демократичному таборі? ЄС – це політичний спецназ. Де є сильний комбат і команда досвідчених, мужніх, професійних, з позицією. Тих, хто не боїться брати віповідальність і йде вперед, відстоювати і боротися, ставити мету і її досягати, хто має маршрут і дорожню карту, вміє орієнтуватися в джунглях. Де ветерани з радістю приймають новачків і підставляють їм плече. Де нові люди додають сили і впевненості, що прапор буде кому нести і відстоювати. А ті, хто мають досвід користуються повагою і до їхнього слова дослухається", – написала Геращенко.

  "У часи турбулентності, внутрішніх і зовнішніх викликів, в які стрімко мчить країна, в політиці потрібен спецназ", – додала політик. 

  Як повідомляв 5.UA, 24 травня 2019 року партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" змінила найменування на "Європейська солідарність". 30 травня Порошенко приєднався до партії "ЄС" і оприлюднив номер партквитка. Згодом стало відомо, що до партії приєдналася і Ірина Геращенко.

  Попередній матеріал
  Для учасників АТО і майданівців виділили кошти на придбання 500 квартир
  Наступний матеріал
  Штучний інтелект навчився "читати" дитячий плач і розшифровувати його
  Loading...