Олена Зеркаль
Олена Зеркаль obozrevatel.com

Зеркаль про незапровадження запобіжних заходів до РФ: "Там не проблема доказів, а проблема з питань наміру"

Для Міжнародного суду ООН було важким завданням винести рішення на користь України

Глава української делегації, заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль в ефірі "5 каналу" прокоментувала аргумент суддів ООН у Гаазі про те, що їм забракло доказів.

"Там не проблема самих доказів, проблема з питань наміру. Тобто вони не побачили необхідність застосування тимчасових заходів у зв'язку з тим, наприклад, що катастрофа з "Боїнгом" сталася два роки тому і що зараз немає жодних причин і доказів того, що є нагальність застосування тимчасових заходів по відношенню до фінансування тероризму. І вони використали формулу, яка полягає в тому, що ми не довели намір. Намір Російської Федерації саме фінансувати терористів. Саме це і стало причиною прийняття рішення про незастосування цих тимчасових заходів", – наголосила Зеркаль. 

Вона також наголосила, що важливим для України є те, що Міжнародний суд ООН підтвердив, що Росія є стороною Мінського процесу. 

Окрім того, Зеркаль підкреслила, що всі прийняті сьогодні рішення в Гаазькому судді свідчать про підтримку України, хоча, за її словами для Міжнародного суду ООН було важким завданням винести рішення саме на користь України.

Дивіться відео розмови:

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше Гаазький міжнародний суд відмовив у введенні запобіжних заходів до РФ у частині фінансування тероризму. 

Як повідомляв 5.UA, 6-9 березня 2017 року в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбулися слухання у справі України проти Росії. Позов Україна подала 16 січня 2017 року до Міжнародного суду ООН, аби притягнути Росію до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінацію етнічних українців та кримських татар в окупованому Криму.

Нагадаємо, Україна подала позов на підставі порушення Росією двох конвенцій – Конвенції про запобігання фінансування тероризму і Конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації – та вимагає від РФ припинити фінансування терористів на Донбасі і відновити діяльність Меджлісу в окупованому Криму.

Попередній матеріал
"Сітро та лампові телевізори": у Києві створять дивовижний кіносад з елементами "ностальгії"
Наступний матеріал
Унікальний пожежний танк: як львівські конструктори з Т-72 зробили "цукерку"
Loading...

РФ "ставить" на те, що європейська єдність в українському питанні буде зруйнована після виборів у Франції – аналітик

Перший за 10 років офіційний візит до Лондона – про що Порошенко говорив із Терезою Мей

Позов України проти Росії: Що постановив Міжнародний суд ООН та які це має наслідки

Суд ООН: Росія повинна дозволити в Криму діяльність Меджлісу й освіту українською мовою

Міжнародний суд ООН задовольнив позов України проти РФ у частині ліквідації усіх форм расової дискримінації

Гаазький міжнародний суд відмовив у введенні запобіжних заходів до РФ у частині фінансування тероризму