Гаазький трибунал
Гаазький трибунал focus.ua

Гаазький міжнародний суд відмовив у введенні запобіжних заходів до РФ у частині фінансування тероризму

  Рішення стосується тієї частини позову України проти Росії, яка стосується фінансування тероризму

  Міжнародний суд ООН (Гаага) прийняв рішення про відсутність підстав для додаткових заходів щодо Російської Федерації відповідно до Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, про що говорилося в позові України проти Росії. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Таким чином, суд дійшов висновку, що умови, необхідні для визначення додаткових заходів щодо прав на підставі Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, не відповідають вимогам", – сказав у ході засідання суду в середу в Гаазі його голова Ронні Абрахам.

  У суді повідомили, що розгляд у справі позову України до Росії триватиме, але ввести запобіжні заходи на час розгляди цієї справи вони не можуть.

  Додамо, вимога України у Міжнародному суді ООН – щоб до РФ були застосовані запобіжні заходи з метою запобігання погіршення ситуації в період розгляду справи з метою захисту цивільного населення у тимчасово окупованому Криму та на Донбасі.

  Дивіться також: Міжнародний суд ООН задовольнив позов України проти РФ у частині ліквідації усіх форм расової дискримінації

  Як повідомляв 5.UA, 6-9 березня 2017 року в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбулися слухання у справі України проти Росії. Позов Україна подала 16 січня 2017 року до Міжнародного суду ООН, аби притягнути Росію до відповідальності за підтримку тероризму на сході України та дискримінацію етнічних українців та кримських татар в окупованому Криму.

  Нагадаємо, Україна подала позов на підставі порушення Росією двох конвенцій – Конвенції про запобігання фінансування тероризму і Конвенції про ліквідацію усіх форм расової дискримінації – та вимагає від РФ припинити фінансування терористів на Донбасі і відновити діяльність Меджлісу в окупованому Криму.

  Попередній матеріал
  Аварія судна "Герої Арсеналу": у ЗМІ з'явився список екіпажу
  Наступний матеріал
  Міжнародний суд ООН задовольнив позов України проти РФ у частині ліквідації усіх форм расової дискримінації
  Loading...

  У КНДР заявили, що ядерна війна може розпочатися у будь-який момент

  Четверта спроба: Захід представив новий проект резолюції щодо Сирії

  США заявили про готовність завдати нового удару по військових об'єктах у Сирії

  Хімудар Асада і відповідь США: У Радбезі ООН відбулося засідання щодо ситуації в Сирії – відео

  На додачу до "Мінська": Євродепутат Гармс виступає за введення на Донбас миротворців ООН

  "Домашнє завдання – на відмінно": Прифронтова "Мар'їнка" позбулася черг