Ірина Геращенко
Ірина Геращенко Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

"Європейська солідарність" вимагає ухвалити заяву до країн НАТО щодо надання Україні ПДЧ – Геращенко

  Читайте по-русски
  "Ця заява вже була прийнята одноголосно профільним комітетом і підтримана Міністерством закордонних справ України", – додала вона

  Послідовна і наполеглива позиція фракції "Європейська солідарність" змусила команду Зеленського переглянути своє рішення щодо неучасті представників України у грудневому Саміту НАТО в Лондоні. Туди терміново відряджений міністр Пристайко. Українська влада має підтвердити курс України на отримання ПДЧ в НАТО, тому Верховна Рада зобов'язана на найближчому пленарному засіданні ухвалити відповідну постанову, ініційовану депутатами від фракції "Європейська солідарність. Про це під час погоджувальної ради наголосила народний депутат, співголова фракції Ірина Геращенко.   

  "В ці дні в Лондоні відбувається захід високого рівня країн-членів НАТО. І завдяки жорсткій критиці фракції "Європейська солідарність" Міністерство закордонних справ змінило свою позицію і міністр братиме участь в цьому засіданні. У цьому контексті ми вимагаємо від керівництва Верховної Ради вже завтра поставити в порядок денний заяву ВР за реєстраційним номером 2327. Це апеляція до наших партнерів до НАТО щодо надання Україні ПДЧ", – зазначила парламентар.

  "Ця заява вже була прийнята одноголосно профільним комітетом і підтримана Міністерством закордонних справ України", – додала вона.

  Також Ірина Геращенко наголосила, що партнери України з НАТО не до кінця усвідомлюють той великий внесок, який Україна і наші військові щодня роблять для захисту безпеки континенту.

  "Вчора на сході загинуло ще двоє наших військових – альфівців. Це еліта країни…. Європа повинна цінувати внесок України, ту дорогу ціну, яку ми платимо за безпеку континенту. Ми маємо право отримати ПДЧ. Але для цього й Україна повинна займати проактивну позицію, а не мовчати", – зауважила політик.  

  Як повідомляв 5.UA, Геращенко наголосила, що саме невдоволення опозиційних сил та експертного середовища примусило чинну владу переглянути рішення щодо участі країни у конференції.

  Попередній матеріал
  "Новий альбом "Сміх і гріх": постав запитання гостю і виграй квитки на "Братів Гадюкіних" – "Час: Online"
  Наступний матеріал
  У київському дитячому садочку сталася пожежа – є загиблий

  "ЄС" внесе до парламенту проєкт постанови про заборону напряму купувати газ у Росії – Климпуш-Цинцадзе

  Депутат "ЄС" відреагувала на заяву "слуги" про "приглушення свободи слова" – подробиці

  "За дешевий російський газ Україна вже заплатила втратою своїх територій" – Іванна Климпуш-Цинцадзе з приводу газових знижок Кремля

  В "ЄС" обшуки в будинку Звіробій назвали політичним переслідуванням українських патріотів – подробиці

  Політичні репресії не допоможуть зупинити падіння рейтингу влади – заява "ЄС"

  Заява депутатів фракції "ЄС" до Служби безпеки – відео