Вадим Пристайко
Вадим Пристайко 5 канал

"Коли критика ефективна": Україна таки візьме участь у заході НАТО в Лондоні

  Читайте по-русски
  До британської столиці полетить міністр закордонних справ Вадим Пристайко

  Чільник вітчизняного МЗС Вадим Пристайко таки відвідає "не саміт" НАТО у Лондоні, що відбудеться 3-4 грудня. Про це повідомила народна депутатка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  Також участь Пристайка підтверджує і оновлена організаторами програма заходу.

  Геращенко наголосила, що саме невдоволення опозиційних сил та експертного середовища примусило чинну владу переглянути рішення щодо участі країни у конференції. Також, як зазначила народна обраниця – політсила й надалі вимагатиме від парламенту ухвалити постанову про підтвердження намірів України отримати План дій щодо членства в НАТО.

  "Коли критика ефективна. Хвиля незадоволення опозиції і зауваження експертного середовища примусили владу переглянула своє рішення щодо неучасті у заході високого рівня в НАТО . "Європейська солідарність" чи не єдина з політичних сил неодноразово піднімала питання необхідності активної участі влади в усіх заходах НАТО, як це робила наша команда, президент Порошенко і профільні міністри. Міністр закордонних справ Пристайко почув нашу критику і таки поїде в Лондон, де візьме участь в конференції Альянсу", – написала парламентар.

  Нагадаємо, раніше в уряді заявляли, що хоча і отримали запрошення долучитися до NATO Engages, проте утримаються від участі.

  Попередній матеріал
  В аварії біля Чернівців загинули троє, серед них є дитина
  Наступний матеріал
  Показати "революційний запал": на Банковій почалася акція "День провокатора"
  Loading...