Порошенко на форумі 'Солідарної Молоді'
Порошенко на форумі 'Солідарної Молоді' Прес-служба партії "Європейська Солідарність"

"Україна зараз потребує захисту не менше, ніж у 14-му році" – Порошенко на форумі "Солідарної Молоді"

Читайте по-русски
"Не бійтеся. З нами правда. Не будьте байдужими. Зараз як ніколи ви потрібні своїй країні", – наголосив п'ятий президент

Шість років тому українська молодь вийшла на Євромайдан, щоб висловити своє рішуче "ні" розвороту України від європейського майбутнього в бік Російської імперії. І сьогодні Україна знову потребує захисту. Про це під час виступу на форумі "Солідарної Молоді" заявив лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко.

"1 грудня 2013-го року мільйони українців вийшли сказати рішуче "так" європейському майбутньому нашої держави. Мільйони українців вийшли сказати рішуче "ні" Путіну і Януковичу, який хотів нас, нашу державу повернути у зону російського впливу, в російську імперію, в Радянський Союз. Першого грудня 13 року я на Банковій на власні очі бачив побитих по-звірячому журналістів і провокаторів, які організовували все це. Для чого вони це робили? Для того, аби залякати українців. Це була їхня тактика", – нагадав Порошенко.

Ця тактика через шість років не змінилася – наголосив Порошенко. "Тільки тепер вони не тільки студентів б'ють, але й кидають за ґрати "кіборгів", добровольців, волонтерів. Спочатку вони отримують незаконні інструкції з Офісу президента, а потім у незаконний спосіб їх реалізують. Нам небайдужа доля нашої країни, і ми не допустимо такої поведінки влади", – застеріг лідер "Європейської солідарності".

"Наша позиція буде державницькою. Ми будемо захищати Україну. Україна зараз потребує захисту не менше, ніж у 14-му році. Коли прямо з університетських аудиторій, прямо з майданівських наметів українська молодь пішла на фронт", – нагадав Порошенко.

"Зараз нашого захисту потребує армія. Я наголошую: лише Збройні сили України – а не якісь папірці меморандумів – є гарантом суверенітету та територіальної цілісності України. З 2014 по 2019 роки армія захистила українську землю. Зараз армія потребує нашого захисту. Ми маємо захистити наших героїв, генералів, офіцерів, солдатів – щоб їх не викреслили з історії", – закликав Петро Порошенко.

Він, зокрема, звернув увагу на ситуацію із кримінальним переслідуванням "кіборга", бойового генерала Дмитра Марченка, якого публічно підтримують і готові взяти на поруки справжні герої АТО, повні кавалери найвищих бойових орденів. Але суспільству активно нав'язується інший образ учасників війни проти російської агресії, їх намагаються принизити, підірвати довіру до армії. І це надзвичайно небезпечно – переконаний Порошенко.

"Не бійтеся. Знаєте, чим ми відрізняємось? З нами правда. Не будьте байдужими. Зараз як ніколи ви потрібні своїй країні. Вірте в Україну. Ми маємо захистити реформи – і рухатися вперед", – закликав Петро Порошенко.

Як повідомляв 5.UA, Порошенко 1 листопада відвідав захисників України, які проходять реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону.

Дякую, Петре: тисячі людей зібралися під АП, щоб подякувати Порошенку

Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
/
Люди дякують Порошенку
/
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
/
Люди дякують Порошенку
/
Дякую, Петре!
/
Люди дякують Порошенку
/
Дякую, Петре!
/
Дякую, Петре!
/
Петро та Марина Порошенки
/

Попередній матеріал
В одному з районів столиці стартував пробний перепис населення
Наступний матеріал
Корупційний скандал у департаменті ОПУ: суд розглядає апеляцію прокурора щодо Лісничої

"Федина переживала за життя Зеленського" – Микола Княжицький у "Рандеву"

Зеленський не став би президентом, якби в країні була "приглушена" свобода слова – Сюмар

"ЄС" внесе до парламенту проєкт постанови про заборону напряму купувати газ у Росії – Климпуш-Цинцадзе

Депутат "ЄС" відреагувала на заяву "слуги" про "приглушення свободи слова" – подробиці

"За дешевий російський газ Україна вже заплатила втратою своїх територій" – Іванна Климпуш-Цинцадзе з приводу газових знижок Кремля

В "ЄС" обшуки в будинку Звіробій назвали політичним переслідуванням українських патріотів – подробиці