Свобода слова
Свобода слова 5 канал

Депутат "ЄС" відреагувала на заяву "слуги" про "приглушення свободи слова" – подробиці

Читайте по-русски
Якщо почнуться ці рухи в напрямку, як прикрутити свободу слова, це буде одним знаком – Україна не йде в Європу, Україна стає Росією

Висловлювання депутатки від "Слуги народу" Ольги Василевської-Смаглюк є щонайменше дивним. Особливо враховуючи те, що вона за фахом журналіст. Так депутатка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар прокоментувала заяву своєї колеги про те, що в Україні потрібно приглушити свободу слова.

Водночас депутат 8 скликання та медійник Сергій Висоцький сказав, що така риторика депутатки від "Слуги народу" – це результат непрофесійних дій влади, яка боїться критики на свою адресу.

Депутат Сергій Висоцький зауважив, що журналіст повинен розуміти, що для того, щоб не було скандалів, суспільству треба, щоб влада ці скандали не робила, не влипала в них, не розмовляла на плівках про політичні репресії.

"Я би хотіла нагадати колегам, що саме завдяки свободі слова вони об'єктивно стали владою, і свобода слова, яку ніхто не припиняв, яка часом мала певний однобічний характер, але це утвердило, що Україна є демократичною державою, якщо почнуться ці рухи в напрямку, як прикрутити свободу слова, це буде одним знаком – Україна не йде в Європу, Україна стає Росією", – прокоментувала Вікторія Сюмар. 

Додамо, що Василевська-Смаглюк відреагувала на критику у соцмережах щодо своєї заяви в етері медіа "Настоящее время". На своїй сторінці у Facebook вона написала, що слова "вирвали з контексту і вона лише хотіла закликати людей до самоцензури".

Нагадаємо, що Ольга Василевська-Смаглюк – ексжурналістка та чинний народний депутат під партії "Слуга народу" – заявила, що в Україні "пора приглушити свободу слова".

Попередній матеріал
Бірюков: Спробувати дати хабар військовому як Марченко – небезпечно для здоров'я
Наступний матеріал
Акція "Віч-на-віч": українців закликають пройти бесплатний тест на ВІЛ – сюжет

"Її пора б уже приглушити" – депутат від "Слуги народу" про свободу слова

"$600 тисяч щомісяця": як МВС зі "слугами" про данину домовлялися – "Спостерігач"

Касетний скандал у ДБР: на чому попалися народні "слуги" – "Спостерігач"

Колишня "слуга народу" Скороход розповіла, хто ще покине фракцію найближчим часом

Судимий за зґвалтування: з партії "Слуга народу" виключили вже третього депутата

"У коментарях мене вже 300 разів прокляли" – "слуга" Роман Грищук у "Рандеву"