Сюмар
Сюмар antikor.com.ua

Зеленський не став би президентом, якби в країні була "приглушена" свобода слова – Сюмар

  Читайте по-русски
  Вона зауважила, що розроблення законопроєктів стосовно кримінальної відповідальності за "фейк-ньюси" – це небезпечна ініціатива, яка може призвести до обмеження свободи слова в Україні

  "Слуги народу", очевидно, забули: саме завдяки тому, що в нашій країни є свобода слова та демократія, Зеленський став президентом, – так прокоментувала Вікторія Сюмар, народний депутат з фракції "Європейська солідарність",  висловлювання однієї з депутаток фракції "Слуга народу" про необхідність "приглушити" свободу слова в Україні. 

  "У нас демократична країна, і саме тому відбулася мирна зміна влади під час виборів. І ніхто свободу слова не "приглушував", – додала вона.

  Вікторія Сюмар зауважила, що розроблення законопроєктів щодо кримінальної відповідальності за "фейк-ньюси" – це небезпечна ініціатива, яка може призвести до обмеження свободи слова в Україні.

  "Хочу нагадати, що в жодній цивілізованій країні немає кримінальної відповідальності за фейк-ньюс. За якими критеріями будуть розрізняти, що є фейком, а що є точкою зору людини? А кримінальна відповідальність за пропаганду, це що таке? Все це дуже оцінювальні судження. Тому я вбачаю в цьому велику небезпеку",  – наголосила Вікторія Сюмар.

  Нагадаємо, що Ольга Василевська-Смаглюк – ексжурналістка та чинний народний депутат під партії "Слуга народу" – заявила, що в Україні "пора приглушити свободу слова".

  Попередній матеріал
  Протидіяти РФ та боротися з тероризмом можливо одночасно – відповідь генсека НАТО на заяву Макрона
  Наступний матеріал
  На мосту Лондона поліцейські застрелили зловмисника, ще 5 осіб поранено

  "Федина переживала за життя Зеленського" – Микола Княжицький у "Рандеву"

  Політичні репресії не допоможуть зупинити падіння рейтингу влади – заява "ЄС"

  Заява депутатів фракції "ЄС" до Служби безпеки – відео

  Україну намагаються посадити на "газову голку" Росії: "ЄС" вимагає пояснень і реакції політиків

  У "ЄС" вимагають від Зеленського та "його посіпак" припинити вибіркове правосуддя – заява

  Брифінг Артура Герасимова щодо записів з кабінету Труби та переслідувань Федини – відео