княжицький рандеву
княжицький рандеву 5 канал

"Федина переживала за життя Зеленського" – Микола Княжицький у "Рандеву"

Читайте по-русски
Дивіться в суботу, 30 листопада, о 20:00

Депутат від партії "Європейська Солідарність" Михайло Княжицький відверто розповів Яніні Соколовій про конфлікт Федини і Зеленського; про те, як сварку використовують політичні опоненти, щоб відволікти увагу від зрадницьких ініціатив, які вони щодня проявляють.

"Федина переживала за життя першої особи. Як казав Роман Безсмертний, що той, хто порадив Зеленському поїхати на передову зробив повну дурню, бо він міг постраждати. А Софія сказала, що "він не Безсмертний". Може, вона мала на увазі, що в нього інша точка зору, ніж у Безсмертного", – пояснив Княжицький, що насправді мала на увазі Федина.

Також депутат наголошує, що політичне переслідування – це "цирк і абсурд", воно є абсолютно незаконним і обмежує свободу слова депутата.

Про що ще говоритимуть, відповіді на ці та інші запитання пролунають в ефірі "Рандеву" вже цієї суботи, 30 листопада, о 20:00.

Читайте також: Про "нові обличчя" в українському парламенті, вплив Ігоря Коломойського на президента Зеленського – депутат Роман Грищук у "Рандеву".

Попередній матеріал
Замість сосен – лимони Мейєра: як лісівники вирощують екзотичні дерева в Черкасах
Наступний матеріал
Зеленський хоче миру з країною-агресором Росією – Зеркаль про "нормандську зустріч"
Loading...