"Нормандська четвірка"
"Нормандська четвірка" ukranews.com

"Нормандський формат нічого не змінить, бо не змінюється сама Росія" – Дмитро Кулеба в "Рандеву"

Читайте по-русски
Механізми впливу на Росію не мають значення, каже політик

Свою думку щодо "нормандського формату" висловив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі".

За словами дипломата, він не бачить жодного потенціалу для трансформацій: "Росія залишається незмінною. У нас змінюються президенти, парламенти, у США, Німеччині, Франції вони також змінюються, а в Росії не змінюється нічого".

"Розумію, що люди хочуть чогось новенького, і думають: якщо ми зараз долучимо Велику Британію, США чи ЄС, то одразу справи підуть інакше. Я думаю, ніхто не сумнівається, що США мають вплив на процеси, не будучи повноцінним членом "нормандського формату", – поділився Кулеба думкою про подальший розвиток у "нормандському форматі".

При цьому політик переконаний, що формат впливу на Росію не має значення: "Сядуть вони там не в чотирьох, а в п'ятьох, окей. Путін витримував ситуацію, коли було 3+1, тобто Франція, Україна і Німеччина – і він витримував тиск. Буде сидіти там ще хтось один, він теж витримає".

"Ми живемо в такий час, коли дуже легко натиснути кнопку delete. Ми звикли натискати кнопку "видалити". Я не вважаю, що ми дійшли до стадії видалення. Я за те, щоб правильні рішення ухвалювати в правильний час", – зазначив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, у програмі "Рандеву" Кулеба розповів про свої відносини з міністром закордонних справ Вадимом Пристайком. Також дипломат поділився своїми планами на посаді віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Попередній матеріал
"Зупиняти "русскій мір": В'ятрович зайде в Раду, замість Луценко
Наступний матеріал
МВС направило в Інтерпол заяву стосовно ветерана АТО Мазура – Зеркаль
Loading...

"Пристайко називав мене креативним фріком": Кулеба про свої ідеї щодо євроінтеграції

Прес-брифінг віцепрем'єра Кулеби та заступниці генсека НАТО – відео

Комісія з координації євроатлантичної інтеграції – завершено

Кулеба розповів, які українські продукти найпопулярніші в Європі

Шлях до НАТО: в Україні створять систему, що дасть змогу відстежувати рух країни в Альянсі

Дискусійна панель "Україна-НАТО: що на столі переговорів?" – трансляція