Україна ЄС facebook.com/petroporoshenko

Кулеба запропонував "революційний" додаток до Угоди про асоціацію з ЄС

  Читайте по-русски
  Укладення цього додатку створить сприятливіші умови для бізнесу, сказав чиновник

  Україна пропонує Євросоюзу укласти новий додаток до Угоди про асоціацію, який стосуватиметься сфери юстиції. Про це віцепрем'єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив під час конференції "Торгові війни: мистецтво захисту", повідомляє "Укрінформ".

  "Ми запропонували Європейському Союзу укласти новий додаток до Угоди (про асоціацію – ред.) у сфері юстиції. Це революційна штука: там ітиметься про захист персональних даних, боротьбу з корупцією, відмиванням грошей, про перетин кордону тощо", – сказав Кулеба.

  Він додав, що укладення цього додатку створить сприятливіші умови для бізнесу.

  Кулеба зауважив, що Угода про асоціацію з ЄС узгоджувалася в одній реальності, а тепер існує в іншій, насамперед – у реальності економічних можливостей українського бізнесу. За його словами, ЄС це усвідомлює, питання в тому, як Україна до цього підходить.

  "Ми не використовуємо терміну "перегляд угоди", ми кажемо, що угоду треба привести у відповідність до реальності. Дуже важливо уникнути ризику, коли ми розберемо угоду на деталі, а потім не зможемо зібрати знову докупи. Тому потрібно дуже акуратно підходити до цього з точки зору юридичної техніки та переговорного процесу", – зазначив Кулеба.

  Україна і ЄС підписали Угоду про асоціацію у 2014 році. Політичну частину угоди було підписано 21 березня 2014 року, економічну – 27 червня 2014 року. Верховна Рада та Європарламент синхронно, в режимі телемосту, ратифікували Угоду 16 вересня 2014 року.

  Як повідомляв 5.ua, річну національну програму "Україна-НАТО 2020" презентують на початку грудня у Брюсселі. Програма буде максимально наближена до вимог плану дій щодо членства в Альянсі.

  Попередній матеріал
  Убивство Гонгадзе: суд переглядає вирок Пукачу
  Наступний матеріал
  Суд зобов'язав НАБУ порушити кримінальне провадження щодо чільника ДБР Труби
  Loading...

  "Документ нової якості": Кулеба представить у Брюсселі річну програму "Україна-НАТО 2020"

  Прес-брифінг віцепрем'єра Кулеби та заступниці генсека НАТО – відео

  Комісія з координації євроатлантичної інтеграції – завершено

  Кулеба розповів, які українські продукти найпопулярніші в Європі

  Шлях до НАТО: в Україні створять систему, що дасть змогу відстежувати рух країни в Альянсі

  Дискусійна панель "Україна-НАТО: що на столі переговорів?" – трансляція