Роман Труба
Роман Труба president.gov.ua

Суд зобов'язав НАБУ порушити кримінальне провадження щодо чільника ДБР Труби

  Читайте по-русски
  У листі позивача до НАБУ зазначено, що Труба вчинив кримінально-карні протиправні дії з метою уникнення кримінальної відповідальності

  У середу, 6 листопада, Солом'янський районний суд своєю ухвалою зобов'язав Національне антикорупційне бюро порушити кримінальне провадження стосовно керівника Державного бюро розслідувань Романа Труби, передає "Еспресо".

  Слід зазначити, що до суду звернувся громадянин Гец І.В. зі скаргою про кримінальне правопорушення, вчинене директором Державного бюро розслідування Романом Трубою за ч.3 ст.382 КК України "Невиконання судового рішення".

  У листі позивача до НАБУ зазначено, що Труба вчинив кримінально-карні протиправні дії з метою уникнення кримінальної відповідальності Сумської обласної державної адміністрації за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 367 КК України "Службова недбалість".

  Йдеться про розподіл у 2015-2019 роках між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня бюджетних асигнувань Держфонду регіонального розвитку в сумі 661,1 мільйона гривень на підставі тих інвестиційних проєктів, необхідність реалізації яких, відповідно до закону, була необґрунтованою, що спричинило завдання державі збитків у розмірі приблизно 318,1 мільйона гривень.

  При цьому, до тих керівних службових осіб Сумської обласної державної адміністрації, що вчинили цей злочин, безпосередньо належав на цей час перший заступник Міністерства розвитку громад та територій Живицький Д.О., який обіймав тоді посаду керівника апарату Сумської ОДА.

  Як повідомляв 5.UA, стосовно Андрія Портнова, заступника глави Адміністрації Президента Віктора Януковича відкрили кримінальне провадження.

  Попередній матеріал
  Кулеба запропонував "революційний" додаток до Угоди про асоціацію з ЄС
  Наступний матеріал
  Убивство Гонгадзе: суд у справі Пукача перенесли – подробиці
  Loading...

  "Справжня свобода слова є надбанням України, що відрізняє її від Росії": "ЄС" засудила кримінальне переслідування Звіробій і Фединої

  Тортури в дитячому притулку: поліція і ДБР проводять розслідування

  Проти Федини та Звіробій порушили кримінальну справу: подробиці

  "Спортивна риболовля" чи "знакове рішення": які перспективи справи проти нардепа Дубневича

  Адвокат: НАБУ ввімкнуло "турборежим" проти Гладковського

  "Ми не інструмент у політичній боротьбі": у ГПУ не мають інформації про підготовку підозри Богдану