Роман Труба
Роман Труба president.gov.ua

НАБУ порушило відразу 5 кримінальних справ щодо директора ДБР Романа Труби

Читайте по-русски
Серед порушених статей – зловживання владою і державна зрада

Детективи Національного антикорупційного бюро України внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості одразу за п'ятьма кримінальними справами, в яких фігурує директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

Сьогодні стало відомо, що 21 березня Солом'янський районний суд Києва зобов'язав антикорупційних детективів відкрити кримінальне провадження щодо можливих незаконних дій чільника ДБР. "5 каналу " в НАБУ уточнили, що серед порушених статей є і зловживання владою, і державна зрада.

Детективи зробили це наприкінці березня. А вже на початку цього місяця – провадження скерували до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з проханням визначити, який правоохоронний орган має розслідувати цю справу.

"Ухвала суду зобов'язала Національне антикорупційне бюро України внести відомості до ЄРДР – за фактом можливого вчинення посадовими особами Державного бюро розслідувань низки кримінальних правопорушень. Вони кваліфіковані за п'ятьма статтями Кримінального кодексу. Детективи НАБУ внесли відомості до ЄРДР 29 березня. А вже 1 квітня детективи НАБУ скерували провадження до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для вирішення питання щодо визначення підслідності, оскільки лише одна стаття є підслідною НАБУ", – прокоментувала керівник прес-служби НАБУ Оксана Митницька.

 

Попередній матеріал
"Спостерігає за боєм до 180°": в Україні успішно випробували свій контрбатарейний радар – відео
Наступний матеріал
У Бразилії пограбували ведучих і гостей радіостанції просто в прямому ефірі – відео