Суд у справі Пукача
Суд у справі Пукача "5 канал" / Єва Ніколашвілі

Убивство Гонгадзе: суд у справі Пукача перенесли – подробиці

Читайте по-русски
Відповідне рішення ухвалив суд через клопотання захисту

Суд у справі Олексія Пукача, який мав відбутися сьогодні, перенесли на 5 грудня, 15:00. Відповідне рішення ухвалив суд через клопотання захисту. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Єва Ніколашвілі з місця події. 

Один з адвокатів нещодавно приєднався до справи, але він не може представляти Пукача в Касаційному кримінальному суді, поки не пройде Апеляціний суд, який відбудеться 26 листопада.

"Оскільки він є новим учасником процесу, то він повинен звернутися до Апеляційного суду із клопотанням про поновлення строків. Тобто, адвокат новий не може подати зразу сюди в судове засідання, а йому треба подати через Апеляційний суд", – зазначив адвокат Олексія Пукача Григорій Демиденко.

"Будь-які клопотання колегії, яка є у незаконному складі, немає права розглядати. Найперше, що вона мала зробити і чого вимагає сторона Подольського, розглянути заяви про свою неспроможність, незаконний склад, який не відповідає ані Конституції, ні КПК 60-го року, за правилами якого має розглядатися ця справа", – зауважила адвокат потерпілого Олексія Подольського Тетяна Костіна.

"Мотиву не було і немає, умислу ні прямого ні косвенного, намірів ні прямих, ні не прямих. Стаття 93 не було і немає, і не могло бути пункт в і пункт і. Де мої співучасники сказали, що я з ними домовлявся йти на злочин, не тільки вбивство, а на злочин?" – сказав засуджений Пукач.

Нагадаємо, Пукач подав касацію і вимагає, щоб йому змінили вирок з довічного ув’язнення на 15 років тюрми.

У 2018 році Олексію Пукачу перерахували тюремний термін за "законом Савченко". Якщо суд замінить довічне на 15 років, Пукач сьогодні може вийти на волю.

Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. За два місяці в лісі на Київщині було знайдено тіло без голови. Те, що воно належить журналісту, експертиза підтвердила лише у 2009-му. Серед виконавців виявився один із тодішніх керівників МВС Олексій Пукач. Замовників злочину слідство так і не назвало.

 

Попередній матеріал
Суд зобов'язав НАБУ порушити кримінальне провадження щодо чільника ДБР Труби
Наступний матеріал
Виведення Nord Stream 2 з-під законодавства ЄС буде оскаржено – МЕРТ
Loading...