Олексій Пукач у суді
Олексій Пукач у суді 5.ua

Розгляд апеляції вбивці Гонгадзе: у суді зчинилася сварка – включення

Читайте по-русски
Суд майже рік не може провести підготовче засідання

7 листопада Верховний Суд продовжить розглядати касацію на вирок Олексію Пукачу. У 2013 році Печерський районний суд визнав його винним у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе і засудив до довічного ув'язнення.

Тепер Пукач вимагає змінити вирок на 15 років ув'язнення і в такому разі він може вийти на волю за законом Савченко, коли один день в СІЗО рахується за два дні в колонії. Суд майже рік не може провести підготовче засідання. Не змогли й сьогодні через те, що адвокат потерпілого журналіста Олексія Подольського, який фігурує також у справі, вимагав відводу колегії суддів. Головуючий відхилив це клопотання через відсутність підстав.

Крім того, він вимагав не допускати до засідань представницю дружини вбитого Валентину Теличенко. Мотивував це тим, що вона не є потерпілою. Через це виникла словесна перепалка між ним та суддею і засідання перенесли знову.

"У касаційних скаргах, які подали представники Пукача, вони просять зм'якшити покарання Пукачу – це є в компетенції касаційного суду замінити найтяжче покарання, яке було призначене судом першої інстанції, потім апеляційним підтверджено, це довічне позбавлення волі, замінити іншим покаранням, зокрема, 15 років позбавлення волі. Я не вбачаю законних підстав зм'якшувати покарання Пукачу. Дотепер Пукач не заперечує, що він усе це зробив", – наголосила представниця Мирослави Гонгадзе в суді.

Нагадуємо, Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. За два місяці в лісі на Київщині було знайдено тіло без голови. Те, що воно належить журналісту, експертиза підтвердила лише у 2009-му. Серед виконавців виявився один із тодішніх керівників МВС Олексій Пукач. Замовників злочину слідство так і не назвало.

Попередній матеріал
Разом більш як 9 років: уряду Данії довелося викупити з цирку слониху та її друга верблюда – відео
Наступний матеріал
Як не потрапити в російську пастку Путіна: Порошенко запропонував 7 чітких кроків для України – відео
Loading...

"Словами мами": у Києві презентують документальний фільм "Серце мами Гонгадзе"

Янукович отримав нового адвоката: той відомий за справою Гонгадзе

Адвокат Теличенко розповіла, чому її відсторонили від справи Гонгадзе

Касація у справі про вбивство Гонгадзе: адвокати Пукача вимагають зменшити термін ув'язнення

Луценко: У справі замовників убивства Гонгадзе є важливі докази, які "не всім сподобаються"

Справа щодо вбивства Гонгадзе "ожила і знов завмерла": що вирішили у суді