rbc.ua

Справа Гонгадзе: суд переглянув вирок Пукачу за "законом Савченко"

  Після перерахунку вийшло, що засуджений відбув більше 14 років тюремного ув'язнення

  Засудженому за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу перераховали термін вироку за "законом Савченко". Про це йдеться в рішенні суду, який набрав чинності 15 грудня 2017 року, передає "112 Україна".

  У матеріалах справи зазначається, що Пукач перебував у СІЗО від 21 липня 2009 року до 6 січня 2016 року. Тобто близько 6,5 років. Клопотання про перегляд терміну подав адвокат, а суд його задовольнив. Таким чином, засудженому було перераховано 6,5 років в 13. А станом на 10 січня 2017 року Пукач відбув більше 14 років тюремного ув'язнення.

  Крім того, суд наголосив, що законодавство встановило конкретні тимчасові рамки, закінчення яких змінює правовий статус засудженого на довічне ув'язнення. Мова про можливість подати клопотання про помилування після відбуття не менше 20 років покарання.

  Нагадаємо, 29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив екс-голову департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

  Попередній матеріал
  На кордоні з Польщею сотні людей перекрили дороги: чого вимагають
  Наступний матеріал
  Найбільша реформа нинішнього уряду – це ремонт автомобільних доріг – Омелян
  Loading...