prokuratura.org.ua

Касація у справі про вбивство Гонгадзе: адвокати Пукача вимагають зменшити термін ув'язнення

Зокрема, вони наполягають на зменшенні покарання до 15 років ув'язнення

Вищий спеціалізований суд доручив розсекретити матеріали справи про вбивство Георгія Гонгадзе та усунув від подальшої участі в процесі Валентину Теличенко – представника Мирослави Гонгадзе. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, відповідні клопотання на засіданні касаційної інстанції у середу, 31 травня, задовольнила колегія суддів.

Касацію на вирок Олексію Пукачу подав його захист після того, як Апеляційний суд залишив для вбивці журналіста довічне ув'язнення. Адвокати ж вимагають зменшити покарання до 15 років.

Сам Пукач, якого привезли до суду з колонії, заявив, що в ув'язненні його позбавляють ліків, їжі та питної води. Обвинувачений та його захист зробили заяву про злочин, яку суд направив для перевірки до Генпрокуратури, НАБУ та СБУ. Більше деталей про слухання – у відео:

Зазначимо, що журналіста Георгія Гонгадзе викрали та вбили у вересні 2000 року. Убивцю – колишнього генерала міліції Пукача – засудили до довічного ув'язнення. Замовників убивства не назвали й досі. Поховали журналіста в березні 2016 року в Києві. Майже через 16 років після смерті його відспівали у храмі Миколи Набережного у столиці.

Попередній матеріал
Хліб, борошно чи солодощі: як популярні продукти призводять до рідкісної недуги целіакії
Наступний матеріал
"Шукайте сенс між рядками": "Бумбокс" презентував новий альбом
Loading...