Олексій Пукач у суді
Олексій Пукач у суді 5.ua

Справа щодо вбивства Гонгадзе "ожила і знов завмерла": що вирішили у суді

Слухання вирішили перенести на квітень, бо одна із суддів не з'явилася на засідання

Справа Гонгадзе знову ожила і одразу ж завмерла. Судове засідання перенесли на 19 квітня. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, у вівторок, 7 лютого, Вищий спеціалізований суд мав розглянути касацію на вирок для екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, який засуджений за вбивство Георгія Гонгадзе і відбуває покарання в Чортківській колонії на Тернопільщині.

Пукача сьогодні привезли до Києва. Вирок, який передбачає довічне ув'язнення, оскаржує як захист засудженого, так і ще один потерпілий у справі – Олексій Подольський. Останній вимагає, щоб за вбивство журналіста посадили не тільки виконавця злочину, а й замовників.

Зазначимо, що касаційну скаргу мали розглянути ще торік у жовтні, та з різних причин суд переносили. Цього разу тому, що на засідання не прийшла одна із суддів.

"Я теж звернув увагу на те, що причини не було оголошено. Я думаю, що це питання до суду на сьогоднішній день. Як бачите, всі учасники процесу досить дисципліновано являються, однак є певні організаційні причини, які нам не дозволяють зараз розпочати", – зазначив прокурор ГПУ Сергій Ярмоленко.

"Відтермінований розгляд по суті, тому що у представника Подольського немає доступу до державної таємниці, а в цій справі є один окремий том, який містить у собі державну таємницю. Є матеріали справи, і (судді) повинні бути ознайомлені всі з усіма матеріалами справи", – зазначив адвокат Пукача Григорій Демиденко. 

Зазначимо, що журналіста Георгія Гонгадзе викрали та вбили у вересні 2000 року. Убивцю – колишнього генерала міліції Пукача – засудили до довічного ув'язнення. Замовників убивства не назвали й досі. Поховали його у березні 2016 року в Києві. Майже через 16 років після смерті його відспівали у храмі Миколи Набережного у столиці.

Попередній матеріал
Блокаду залізниці під Бахмутом завершено, поліція відкрила кримінальну справу
Наступний матеріал
"Малюючи, він відпочивав": У столиці відкрили виставку картин видатного авіаконструктора Антонова
Loading...

Потерпілий у справі Гонгадзе попросив суд допитати Порошенка

Адвокат вдови Гонгадзе відкликала скаргу на вирок Пукачу

Повторний розгляд справи про вбивство Гонгадзе: Пукач заявив, що обмовив себе