5 канал

Янукович отримав нового адвоката: той відомий за справою Гонгадзе

Максим Герасько, який тепер представлятиме Віктора Януковича у суді, виступає адвокатом обвинуваченого у гучній справі вбивства Гонгадзе

Президент-утікач Віктор Янукович отримав нового державного адвоката. Ним став 34-річний Максим Герасько, передає кореспондент "5 каналу". 

Як стало відомо, саме Герасько виступає у справі вбивства журналіста Георгія Гонгадзе адвокатом обвинуваченого Олексія Пукача.

У ході засідання Оболонського суду столиці 6 вересня також з'ясувалося, що призначили адвоката Януковича ще 18 серпня. Однак, за цей час він жодного разу не прибув до суду та не ознайомився з матеріалами провадження.

Натомість - попросив суд роз'яснити ухвалу від 17 серпня. Так, Герасько вважає, що тільки сьогодні, після першого судового засідання, вступає на свою посаду як захисник президента-втікача. Тому суд мав роз'яснювати права, обов'язки та повноваження адвоката.

І суддя, і прокурори заперечували Максимові Гераську і наголошували: адвокат мав більше 2 тижнів на ознайомлення з матеріалами справи.

Тоді Герасько подав друге клопотання до суду, яким попросив надати йому більше часу на ознайомлення з 50 томами кримінального провадження, і просив на це 3 місяці.

"Беручи до уваги більше 50 томів матеріалів справи у суді, ознайомлення з матеріалами прокуратури та прослуховування звукозаписів судових процесів за участі попереднього захисника, вважаю за можливе ознайомитися з усіма матеріалами не раніше, аніж через 3 місяці після вступу адвоката – тобто з першого судового засідання", - заявив новий державний адвокат Януковича.

Сторона обвинувачення вважає, що захисникові достатньо буде і 10 днів для ознайомлення з матеріалами провадження. "Просимо надати достатній час – у межах 10 днів", - заявив прокурор Максим Крим. 

Яке рішення ухвалив суд та як коментує його захисник Януковича – дізнайтеся у включенні: 

Попередній матеріал
Засідання Кабінету міністрів – трансляція
Наступний матеріал
Заробітна плата лікаря залежатиме від кількості пацієнтів, які до нього ходять – Ябчанка
Loading...