Роман Труба
Роман Труба YouTube / Укрінформ

Тисячі проваджень і оборудки в "оборонці": директор ДБР відзвітував про перші місяці роботи – включення

Читайте по-русски
Близько половини всіх кримінальних проваджень стосуються злочинів правоохоронців

Майже 6 тис. кримінальних проваджень відкрили співробітники Державного бюро розслідувань від початку роботи ДБР. Із них більш як півтисячі – вже скерували до суду. Про це повідомив директор бюро Роман Труба під час брифінгу, на якому прозвітував про перші 3 місяці роботи бюро.

Чільник відомства заявив, що близько половини усіх кримінальних проваджень стосуються злочинів правоохоронців. Розслідують слідчі ДБР і справу, яка стосується оборудок в оборонній сфері. А саме – отримання Генеральною прокуратурою, Службою безпеки, Фіскальною службою, а також Національним антикорупційним бюро – хабарів за нібито покривання оборудок в "Укроборонпромі".

Про це кілька тижнів тому заявили журналісти програми "Наші гроші". Директор ДБР запевняє, що нині у кримінальному провадженні ведуться допити. Викликали і журналістів програми. Однак, зізнається Роман Труба, справа рухається повільно.

"Нині проводяться допити. Ми витребували вже практично всі матеріали, всі вивчили кримінальні провадження, які розслідуються тими чи іншими правоохоронними органами. В цьому кримінальному провадженні створена група слідчих ДБР і працює близько 10, якщо я не помиляюсь, слідчих. Викликали для допиту журналістів, які проводили журналістське розслідування, і деякі з них, які перебувають на території України, вже допитані", – відзвітував директор Державного бюро розслідувань.

Попередній матеріал
Як створити соціально справедливу державу в сучасних умовах України
Наступний матеріал
Розкрадання у ЗСУ протягом 2004-2017 років: засідання Тимчасової слідчої комісії ВР – відео
Loading...