Інтерв'ю Зеркаль
Інтерв'ю Зеркаль 5 канал

Зеленський хоче миру з країною-агресором Росією – Зеркаль про "нормандську зустріч"

Читайте по-русски
У розумінні шостого президента мир з країною-агресором – це припинення вогню, повернення полонених і укладання нових договорів із Росією

Президент Зеленський хоче миру з країною-агресором Росією та демонструватиме це на "нормандській зустрічі". На цьому наголосила заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль в інтерв'ю "DW", передає "5 канал".

Дипломатка написала заяву на звільнення у четвер, 28 листопада, та чекає на її погодження. В інтерв'ю наголосила – не вірить у добрі наміри країни-агресора, а для керманича нашої країни мир із Росією – це повернення всіх полонених українців, припинення вогню та укладання нових договорів із РФ, наголосила Зеркаль.

Та зауважила – ці прагнення Зеленського вона розуміє, проте не вірить у справжність намірів Володимира Путіна.

"Президент Зеленський хоче миру з Росією. Він неодноразово про це заявляв. І він його якраз і буде демонструвати під час "нормандської зустрічі". Я думаю, всі вже побачили, що в його розумінні мир – це припинення вогню, це щоб повернулися всі наші українці, які зараз незаконно перебувають в Росії та в Криму. Це налагодження відносин з РФ. Це укладання нових договорів. Це все, про що він говорить", – зауважила дипломат.

Нагадаємо, Олена Зеркаль обіймала посаду заступниці міністра закордонних справ від серпня 2014 року. Очолювала українську делегацію в Міжнародному суді ООН в Гаазі, де відбувалися громадські слухання за позовом України проти Росії.

Попередній матеріал
"Федина переживала за життя Зеленського" – Микола Княжицький у "Рандеву"
Наступний матеріал
У Києво-Печерській лаврі свої двері відчинила "Резиденція Святого Миколая" – як це було
Loading...