Олена Зеркаль
Олена Зеркаль 5 канал

"Купол ВР щось робить зі свідомістю людей": Зеркаль розповіла, чи збирається йти в політику

Читайте по-русски
Дипломат зазначила, що скептично ставиться до Верховної Ради України як до приміщення

В ефірі "5 каналу" заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль розповіла, чому Зеленський призначив її заступником глави Адміністрації Президента, при тому, що вона є чинним заступником очільника МЗС, а потім відповідний указ зник із сайту президента.

"Це запитання до тих людей, які розмістили цей указ на сайті. Я особисто говорила з президентом про плани, де ми зараз, що ми робимо і як ми бачимо реалізацію зовнішньополітичного курсу. Що стосується указу, то ніяких розмов з цього приводу не було", – розповіла Зеркаль.

Дипломат також розповіла, чи отримувала вона пропозиції від інших політичних сил щодо участі в парламентських виборах. 

"Я вам скажу відверто. Я дуже скептично ставлюся до Верховної Ради України як до приміщення. Мені взагалі здається, що цей купол щось робить зі свідомістю людей, які туди потрапляють. І я не дуже хочу втрачати свої якості та властивості в цій будівлі. Тому ні, я не зацікавлена і ніяких пропозицій я не отримувала. І я продовжую працювати як заступник міністра закордонних справ, принаймні до нового уряду", – сказала Зеркаль.

Що Зеркаль сказала про повернення Саакашвілі в Україну та про майбутній візит Зеленського до Брюсселя – дивіться у повному відео інтерв'ю: 

Як повідомляв 5.UA, Зеркаль прокоментувала повернення Саакашвілі в Україну.

Попередній матеріал
"Змушений шукати прихисток деінде": інвалід-сирота, якому не дають квартиру, потребує допомоги – сюжет
Наступний матеріал
"Без касок і бронежилетів, одягнені не у форму": армійці припускають, що терористи примушують полонених рити окопи
Loading...