Олена Зеркаль
Олена Зеркаль 5 канал

Зеркаль прокоментувала повернення Саакашвілі в Україну

Читайте по-русски
Між "зірками" завжди з'являється конкуренція, на небі може бути тільки одна зірка, сказала Зеркаль

В ефірі "5 каналу" заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прокоментувала повернення Саакашвілі в Україну. 

"Я взагалі не знаю, чому ми даємо йому можливість бути зіркою в нашому інформаційному просторі. Тому що спочатку ми його зробили зіркою, коли прийняли рішення про позбавлення громадянства, зараз ми його зробили зіркою, коли скасували рішення про позбавлення громадянства. Тобто ми даємо йому можливість тут піаритися і робити політичну кар'єру, тому, мабуть, він і повернувся", – сказала Зеркаль.

Вона додала: "Вся історія з громадянством Саакашвілі небездоганна. Насправді це юристи мають визначити і суд має встановити правомірність рішень. Тому що просто бездоганне чи юридично досконале, на мій погляд, це зараз некоректно, але, зважаючи на ті рішення, що були прийняті попередньо (рішення Зеленського – ред.), – це логічно".

Дипломат також спрогнозувала, чи з'явиться конкуренція між Зеленським та Сакашвілі: "Між зірками завжди з'являється конкуренція. На небі може бути тільки одна зірка".

Про майбутню поїздку Зеленського до Брюсселя та про перемогу в Міжнародному трибуналі щодо звільнення Росією українських моряків – дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, 28 травня 2019 року глава держави Володимир Зеленський повернув Саакашвілі українське громадянство. Саакашвілі подякував українському президенту за такий крок. Він заявив, що повертається до Києва в середу, 29 травня. Пізніше експрезидент Грузії уточнив, що в нього немає ніяких політичних амбіцій в Україні.

Нагадаємо, Саакашвілі позбавили громадянства України у 2017 році. Згідно з офіційною версією, він порушив закон України при оформленні українського громадянства, вказавши в заяві недостовірну інформацію. Саакашвілі намагався отримати статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, через Державну міграційну службу, проте йому було відмовлено в проханні. Він програв усі апеляції на рішення ДМС. 12 лютого 2018 року Міхеіла Саакашвілі затримали співробітники Держприкордонслужби в ресторані "Сулугуні", розташованому в Музейному провулку в Києві. Через кілька годин його видворили з України в Польщу. Після цього він переїхав у Нідерланди до сім'ї (його дружина є громадянкою цієї країни).

Попередній матеріал
Зеленський звільнив Гелетея та призначив нового начальника УДО
Наступний матеріал
"Самопоміч" анонсувала масштабне оновлення партійного списку
Loading...