Міхеіл Саакашвілі
Міхеіл Саакашвілі 5 канал

Тиснява, загублені діти та "пацан сказав, пацан зробив": як зустрічали Саакашвілі – включення з "Борисполя"

Читайте по-русски
Сам Саакашвілі заявив, що повернувся в Україну не для того, щоб мститися та ставити комусь палиці в колеса

До України повернувся колишній чільник Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі. Рейс "Варшава – Київ" о пів на 18-ту приземлився в аеропорту "Бориспіль". Що там відбувалося – бачив кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

Найчастіше в міжнародному аеропорту сьогодні звучали слова "Будьте обережні!" та "Дайте вільний прохід!" До летовища з'їхалося дуже багато журналістів і прихильників колишнього президента Грузії.

Міхеіл Саакашвілі вранці отримав у Варшаві посвідчення, що він може повернутися в Україну. У прикордонній службі заявили, що ніяких претензій до нього не мають.

Тільки-но ексголова Одеської ОДА з'явився  – зчинився величезний натовп. Один маленький хлопчик впав і його ледь не задавили.

"На тлі такого величезного натовпу, скандалу, люди губили свої окуляри, свої банківські картки. А дехто навіть загубив тут свою дитину. От зараз шукають, хто це був", – зазначив кореспондент.

Сам Саакашвілі заявив, що повернувся до України не для того, щоб мститися, не щоб ставити комусь палиці в колеса, а…

"Я повернувся сюди робити те, що найкраще завжди вмів – будувати. І те, що мені не дали зробити в Одесі. Там я побудував "Одесу – Рені", пару інших об'єктів, але мені не дали зробити велике будівництво. Я хочу разом з мільйонами українців, після того, як видався історичний шанс, з новим президентом, з новою командою, брати участь у будівництві нової України. Україні не потрібно 50 років чекати, як кажуть експерти, щоб наздогнати інші країни, це принизливо. Україна може зробити ривок", – повідомив політик.

Він підтвердив, що його партія "Рух нових сил" йтиме до Верховної Ради.

Також хвалив нинішнього президента: "Дуже багато людей не хотіли би бачити мене, зі старої влади, дехто з чинних. І те, що він нікого не дочекався, що прийняв це рішення… Коли Порошенко позбавляв мене українського громадянства – це було боягузне рішення негідного президента. Коли Зеленський повернув мені громадянство – це було реально дуже сміливим кроком. Це людина, в якої слова не розходяться зі справою. Після І туру він сказав, що мені треба повернути громадянство і він повернув. Пацан сказав, пацан зробив. Точка".

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі": інтерв'ю з Оленою Зеркаль – відео
Наступний матеріал
Зеленський звільнив Гелетея та призначив нового начальника УДО
Loading...