У Києво-Печерській лаврі свої двері відчинила "Резиденція Святого Миколая"
У Києво-Печерській лаврі свої двері відчинила "Резиденція Святого Миколая" 5 канал

У Києво-Печерській лаврі свої двері відчинила "Резиденція Святого Миколая" – як це було

Читайте по-русски
Відвідати "Резиденцію Святого Миколая" може кожен охочий – її двері будуть відчинені до 28 грудня

У Києво-Печерському заповіднику відкрили "Резиденцію Святого Миколая". Для дітей, які прийшли на свято, тут влаштували концерт та майстер-класи. Був на святі і "5 канал".

Бабусі з онуками, батьки з дітьми, навіть учителі зі своїми учнями. Всі вони прийшли до "Резиденції Святого Миколая", облаштованій у великій лаврській дзвіниці. Долаючи кількадесят сходинок, нарешті потрапляють до дверей святого. У залі збирається повно дітей, які очікують на диво.

Під час концерту з нагоди свята – вірші і танці. Половину костюмів до одного з номерів вигадала 11-річна Дана. Її мама розповідає: на підготовку до показу у дівчинки пішов місяць.

"Аліса – вона  в блакитному платтячку була з бантом. І ось перші, які виходили, шість дівчаток – це її костюми. Тепер захотілося теж створювати колекції, вона навчилася буквально два тижні тому вже і на машинці строчити. Тобто вона не тільки їх придумувала, а й шила", – розповідає Наталія Третяк.

У "Резиденції Святого Миколая" саме час подумати про подарунки до свята. Всі охочі фотографувалися зі Святим Миколаєм та власноруч робили новорічні прикраси.

Відвідати "Резиденцію Святого Миколая" може кожен охочий. Її двері будуть відчинені до 28 грудня цього року, а от виставку "Казки народів світу" експонуватимуть до 19 січня наступного року.

Є.Н. С.Н., "5 канал"

Попередній матеріал
Зеленський хоче миру з країною-агресором Росією – Зеркаль про "нормандську зустріч"
Наступний матеріал
Макрон нагородив командувача ВМС ЗСУ Воронченка французьким національним орденом
Loading...