Командувач ВМС ЗСУ Воронченко отримав французький національний орден
Командувач ВМС ЗСУ Воронченко отримав французький національний орден Facebook / ВМС ЗС України

Макрон нагородив командувача ВМС ЗСУ Воронченка французьким національним орденом

Читайте по-русски
Церемонія відбулася на борту військового корабля Сommandant Birot

Командувача Військово-Морських сил України Ігоря Воронченка нагородили національним орденом Французької республіки – "За заслуги". Почесну відзнаку вручив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен. Зробив це за особистим дорученням президента Еммануеля Макрона.

Церемонія відбулася на борту військового корабля Сommandant Birot, що кілька днів тому пришвартувався в Одесі. Французький корабель перебуває в Чорному морі понад тиждень, він вже побував на військових навчаннях у грузинському порту Батумі. В Україні корвет пробуде до 2 грудня.

"Національний орден за заслуги, який я мав честь щойно вручити адміралові Ігорю Воронченку, є другим за значущістю після ордена почесного легіону у Франції. Президент Франції Емануель Макрон особисто нагородив пана адмірала цим орденом. І це свідчить про повагу, яку він має до українських ВМС", – зауважив Етьєн де Понсен.

"Кожен захід корабля – це для нас ще один крок для тієї безпеки, яка повинна бути в цьому регіоні. Спільна участь у проведенні різних міжнародних навчань – це ще один із кроків, щоб якомога швидше ВМС набували сумісності зі стандартами Альянсу", – зазначив Воронченко.

Нагадаємо, для посилення кордонів Франція надасть Україні 20 патрульних катерів.

Попередній матеріал
У Києво-Печерській лаврі свої двері відчинила "Резиденція Святого Миколая" – як це було
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони
Loading...