Олена Зеркаль і Павло Клімкін
Олена Зеркаль і Павло Клімкін president.gov.ua

Клімкін повідомив, хто керуватиме МЗС замість нього

  Читайте по-русски
  У анонсовану "політичну відпустку" міністр піде вже у середу, 3-го липня

  Замість міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який іде в "політичну відпустку", керувати МЗС буде його заступниця Олена Зеркаль. Про це розповів сам Клімкін у коментарі "Українським новинам".

  "Я так розраховую, що піду у відпустку із середи (3-го липня). Просто завтра необхідно ще кілька справ закінчити, і все… Далі буде Олена Зеркаль поки тимчасово виконуючим обов'язки", – зазначив міністр.

  Зі слів Клімкіна, історія з критикою від президента Зеленського "не стільки змістовна, скільки емоційна": "А чому вона така – це питання не до нас".

  Як повідомляв 5.UA, Росія направила Україні ноту, в якій закликала надати письмові гарантії участі України в продовженні кримінального переслідування українських моряків у відповідності з російським законодавством. МЗС України заявило у відповідь, що пропозиція РФ "загострює суперечку між Україною і Росією щодо імунітетів військових кораблів".

  Нагадаємо, Володимир Зеленський на брифінгу 27 червня заявив, що він – президент держави, і розкритикував дії міністра закордонних справ Павла Клімкіна. Зеленський обурився тим, що Клімкін відповів на ноту РФ, у якій Росія обіцяє повернути полонених моряків, лише якщо Київ дасть письмові гарантії їх кримінального переслідування за російськими законами, без консультації з керівництвом держави. На це Клімкін відповів, що у МЗС є всі повноваження надсилати ноту.

  Попередній матеріал
  Трагедія на Дніпропетровщині: стало відомо, що саме вибухнуло на дитмайданчику
  Наступний матеріал
  "Зрада" Європи в ПАРЄ: МЗС підготувало жорстку відповідь – Клімкін
  Loading...

  Відповідь ПАРЄ, "договорняки" та звільнення Клімкіна: які питання владнав профільний комітет ВР

  Найгірше буде, якщо Росія та Європа вирішать, що вони можуть домовитися за нашою спиною – Клімкін

  "РФ підготувала дипломатичну пастку": Клімкін оприлюднив копії дипломатичних нот РФ і України щодо звільнення моряків

  "Як кажуть в Одесі, дві великі різниці", – Клімкін рекомендує ВР відкликати запрошення ПАРЄ спостерігати за виборами в Україні

  Звільнення українських моряків: Україна закликала країни "Великої двадцятки" вплинути на РФ

  "Ми плануємо багато речей": Клімкін натякнув на посилення тиску на Росію