Павло Клімкін у Брюсселі
Павло Клімкін у Брюсселі 5 канал

Клімкін запропонує Зеленському свою відставку

Читайте по-русски
Міністр анонсував власні політичні плани

Під час Київського єврейського форуму міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що має намір запропонувати новообраному президенту Володимиру Зеленському свою відставку. Про таке повідомляє "УНІАН".

"По-перше, мене ніхто не буде звільняти, оскільки у нас має бути політична культура. У політичній культурі – це, я вважаю, буде дуже правильно і по-людськи – дозволити новому президенту вибрати тих, із ким він має працювати в таких сферах, як зовнішня політика, як оборона", – йдеться у тексті повідомлення.

"Тобто, звичайно, я маю запропонувати новому президенту свою відставку, і я це, безумовно, зроблю. Я вже казав, що у мене є свої плани, в тому числі політичні. Це відповідає також моїм планам", – додав Клімкін.

Він наголосив, що провів "дуже добру зустріч" із новообраним президентом.

"Ми обговорили різні питання. І я вважаю, що там, де збігаються принципи й пріоритети, і я в цьому дуже оптимістичний, ми, безумовно, будемо працювати. Це стосується як можливих порад, якщо вони будуть потрібні, обговорення, також і можливої участі в переговорах. Я вважаю, що це не про персоналії, а про Україну", – підсумував міністр.

Як повідомляв 5.UA, чинний міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що готовий обговорити співпрацю з новообраним президентом Володимиром Зеленським за умови обопільного бажання та спільності цілей і принципів у зовнішній політиці.

Попередній матеріал
Доба в зоні проведення ООС: подробиці від Міноборони
Наступний матеріал
У київському бізнес-центрі пролунав вибух – відео, фото
Loading...

Угорщина свідомо йде на конфронтацію з Україною в мовному питанні – Клімкін

Брифінг глав МЗС України та Литви – відео

Клімкін розповів, чому Президент звільнив посла в Молдові

Очільник МЗС пояснив, навіщо Путіну російські паспорти в ОРДЛО

Путін спростив отримання паспортів РФ для жителів ОРДЛО – в МЗС уже відреагували

"Ти заходь, коли що": чільник МЗС оригінально привітав Зеленського з перемогою на виборах