Чипси

Корисно та смачно: фахівці назвали альтернативу чіпсам

Shutterstock

Вживання снеків призводить до величезної кількості проблем

Науковці провели дослідження та розповіли про вплив різних перекусів на стан людського організму. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на British Journal of Nutrition.

428 учасників дослідження розповіли, які продукти вони вживали протягом року, включаючи споживання фруктів, овочів, солодощів і солоних снеків. Також вони заповнили анкети щодо стану свого психологічного здоров'я, наявність шкідливих звичок і фізичної активності.

Виявилося, що люди, які вживають фрукти, мають кращий психологічний стан і менше страждають від депресії. А ось серед тих, хто вживає картопляні чіпси та інші солоні закуски, було зафіксовано:

  • стрес;
  • тривожність;
  • загалом поганий психічний стан;
  • когнітивні проблеми;
  • погіршення пам'яті.

Щоб позитивно вплинути на власне здоров'я, науковці радять вживати фрукти двічі на день. Ці продукти у сирому вигляді максимізують процес засвоєння поживних речовин з антиоксидантними властивостями, що позитивно впливає на психіку.

"Загальна кількість, яку ми споживаємо, не настільки важлива, як те, як часто ми споживаємо фрукти. Це було справді дивно, тому що ви очікуєте, що кількість і частота мають однакове значення. Але це не так", – додали дослідники.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вживання чіпсів провокує рак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ