"Станете щасливішим": фахівці назвали 5 звичок, яких треба позбутися після 50 років

Наш спосіб життя безпосередньо впливає на стан організму, в тому числі може йому шкодити, але це можна виправити.

Щоб прожити якомога довше та здорове життя, експерти радять відмовитися від певних звичок, які можуть зашкодити після досягнення 50-річного віку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Eat This, Not That!.

Кістки

Якщо ігнорувати стан кісток, то це може призвести до травм. У процесі старіння наш організм засвоює все менше кальцію, а жінки взагалі стикаються зі зниженням здатності до засвоювання молочних продуктів.

Дієтолог Джейсон Еволдь вважає, що останні можна замінити апельсиновим соком і листовою зеленю, де багато кальцію. Також необхідну кількість білку можна забезпечити завдяки здоровій рослинній дієті без м'яса.

Спілкування

Не забувайте, що соціальні зв'язки – це вкрай важливо та ключ до здорового старіння.

"Переконайтеся, що у вас здорові стосунки з вашими близькими, вашим чоловіком, дітьми, друзями, що справді позитивно впливає на будь-які хвороби, які у вас можуть бути", – розповів сімейний лікар Університету Юти та доктор Кайл Бредфорд Джонс.

Сон

Ні в якому разі не нехтуйте хорошим сном. Він необхідний для оптимальної пам'яті, навчання, пізнання та психічного здоров'я, що актуально як у 50 років, так і у 15. Його нестача може спровокувати депресію, недоумство, хворобу Альцгеймера та погіршення когнітивних функцій.

Сон
Сон
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Малорухливий спосіб життя

Потрібно не тільки бути достатньо фізично активним, але й правильно скласти раціон, відмовитися від шкідливих звичок та пити багато води. Завдяки цьому можна запобігти ризику серцево-судинних захворювань, хворобі Альцгеймера, депресії тощо.

"Ви почуватиметеся набагато краще, а також станете щасливішим", – розповів доктор.

Мозок

Здоров'я мозку є таким же важливим питанням, як і здоров'я інших частин тіла. Після досягнення 50-річного віку вкрай необхідно отримувати вітамін В-12, пов'язаний із роботою мозку. Він міститься у яйцях, молоці, нежирному м'ясі, рибі та збагачених продуктах (наприклад, у злаках і крупах).

"Веганам, зокрема, потрібно обирати більше збагачених продуктів, але навіть люди похилого віку, які їдять усі продукти, можуть відчувати труднощі із засвоєнням достатньої кількості вітаміну B-12", – додав спеціаліст.

Зазначимо, що цей матеріал не написано фахівцями у галузі охорони здоров'я. Самолікування може серйозно зашкодити вашому організму, а тому в разі виникнення питань треба звернутися до лікарів.

Раніше "Дивогляд" розповідав про ТОП-10 продуктів для довголіття і продовження молодості.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше