Яйця

В Україні значно подорожчають певні продукти – експерт

Shutterstock

Яйця по 50 грн та інше

Директор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко розповів, що українцям варто готуватися до зростання цін на борщовий набір, молочні продукти та курячі яйця. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ефір телемарафону.

На думку фахівця, в перші 4 місяці війни в Україні рекордно подорожчали продукти, але тепер їхня вартість зростає у 2-3 рази менше.

"У серпні та на початку вересня ми бачили найнижчі ціни в Україні, далі вони зростатимуть. До кінця року та наприкінці зими побачимо ціну по 50 гривень на яйця. Я кажу про те, що ми можемо купити в магазинах – можна спрогнозувати будь що окрім вартості яєць, тому що виробники настільки колотяться між собою, що ціна якраз зростає напередодні нового року. Вона потім починає спадати. Така ситуація буде спостерігатися і зараз: у грудні ми матимемо максимальну ціну, а от у січні вона буде знижуватись. Вартість зростає навіть не зважаючи на попит українців", – сказав Дорошенко.

Він прогнозує зростання ціни борщового набору. Зокрема, вартість картоплі може дійти до 30 грн/кг. Окрім цього, подорожчають молочні продукти, а ось дефіцит сирів не прогнозується через залучення імпортних європейських товарів. Також на ситуацію впливатиме курс долара.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні зміниться вартість гречки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ