Зайва вага

Учені назвали напій, який спалює жир на животі

Shutterstock

Вісцеральний жир може становити загрозу для здоров'я

Група китайських учених провела дослідження, в ході якого виявила, що зелений чай допомагає боротися із жировими відкладеннями в області живота. Результати опубліковані у журналі Journal of Functional Foods, передає "Дивогляд".

У дослідженні взяли участь 118 осіб із високим рівнем вісцерального жиру. Частина учасників протягом 12 тижнів щодня пила екстракт зеленого чаю(609,3 мг катехінів і 68,7 мг кофеїну), інші -  плацебо.

По закінченню експерименту виявилося, що у людей, які вживали зелений чай, значно знизився об’єм вісцерального жиру. Це жир, який зосереджується навколо внутрішніх органів в області черевної порожнини і може сприяти розвитку низки серйозних захворювань, таких як хвороби серця або діабет 2 типу. Зменшення його об’єму не завжди помітно візуально, але це має значний вплив на здоров’я людини.

Читайте також: Як звузити талію і зменшити живіт: 7 ефективних порад 

Учені вважають, що речовини, які містяться у зеленому чаї, прискорюють метаболізм і допомагають організму витрачати більшу кількість з’їдених калорій.

Щоб позбутися жиру на животі, фахівці радять також регулярно вживати фрукти і овочі (5 порцій на день) та крохмалисті продукти з високим вмістом клітковини. Натомість, варто значно скоротити вживання солі та цукру.

Нагадаємо, нещодавно "Дивогляд" розповідав, який чай найкорисніший для активної роботи мозку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ