Сон

Як отримати додаткову годину сну вночі – лайфхак від експертки

Shutterstock

Притримуйтеся цієї рутини, аби повноцінно відпочивати

Австралійська сомнолог розкрила простий спосіб досягнення повноцінного сну. Про це пише Daily Mail.

За словами Олівії Ареццоло, вживання омега-3 сприяє тому, що людина спить на годину довше та висипається – цей досвід підтверджений клінічними випробуваннями. 

"Дефіцит омега-3 може сприяти зниженню гормону сну мелатоніну, водночас наявність цієї добавки у раціоні підтримує його рівень, знижує тривожність та до вечора провокує бажання спати", – пояснила вона. 

Експертка зазначила, що жирні кислоти містяться у рибі: лососі, скумбрії, тунці. Вегетаріанцям Олівія порадила додати до раціону сім'я конопель, горіхи та рослинну олію. 

Крім того, зазначає Арецолло, аби повноцінно спати, важливо практикувати глибоке дихання животом та медитацію. Також експертка п'є ромашковий чай та магній, аби зняти напруження. 

Олівія наголошує і на важливості правильного освітлення у кімнаті. 

"Пам'ятайте, що синій колір пригнічує мелатонін та сприяє порушенню сну. Він випромінюється від екранів вашого смартфону", – зазначає експертка. 

Раніше Дивогляд дізнався, що важкі ковдри допомагають подолати безсоння. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ