Біженці

Українських біженців просять поїхати з Німеччини – у чому причина

5 канал

"Чи потрібно стільком людям їхати до нас"

Переселенців з України у Німеччині просять залишити країну і переїхати, передає "Дивогляд" із посиланням на Welt.

Голова асоціації районів Німеччини Рейнхард Загер заявив, що українським біженцям треба звернутися по допомогу та прихисток до інших країн, якщо там досі дають таку можливість.

Читайте також: Якщо закінчився термін дії закордонного паспорта: чи можна перебувати за кордоном із протермінованим документом.

За словами чиновника, у Німеччині виникають складнощі із подальшим прийняттям українців. При цьому Загер наголосив на тому, що округи вимагають додаткових кроків від Євросоюзу у боротьбі зі зростаючим потоком міграції. 

"За всієї важливої солідарності з Україною ми вдаємося до питання, чи потрібно стільком людям їхати до нас", – додав Голова асоціації районів Німеччини.

Читайте також: Обмеження для українських чоловіків за кордоном – які зміни передбачає новий закон про посилення мобілізації.

Рейнхард Загер зазначив, що лише у районі Баден-Вюртемберг мешкає вдвічі більше українських біженців, ніж у всій Франції. За його словами, незважаючи на зниження кількості заявників на притулок "справжньої зміни тенденцій" наразі не спостерігається і навіть не очікується у найближчому майбутньому.

Читайте також: Для українців зміняться умови в'їзду до ЄС – що треба знати.

Враховуючи це, Загер запропонував українцям не їхати до Німеччини, а шукати прихисток в інших країнах, якщо там ще є така можливість.

"Можливо, Польща також була б готова прийняти більше українських біженців, якби була підтримка з боку ЄС", – зазначив Загер.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які категорії громадян почнуть мобілізувати в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ