Україна та Німеччина

Одна із земель Німеччини відмовилася приймати українських біженців – є винятки

Shutterstock

Німеччина прийняла найбільше біженців серед усіх країн Європи

Одна із земель Німеччини відмовилася приймати українських біженців, передає "Дивогляд" із посиланням на MDR.

З лютого 2022 року Німеччина прийняла найбільше біженців серед усіх країн Європи. Щоб усунути дисбаланс у розподілі новоприбулих біженців, у країні вирішили автоматично розподіляти українців до федеральних земель, які прийняли менше, ніж середня кількість біженців.
 
Саксонія повідомила про перевищення встановленої квоти біженців на 289 осіб. Наразі на цій землі мешкає близько 60 тис біженців.

"Саксонія неодноразово приймала більше українців, ніж це було передбачено квотою", – заявляють чиновники.

Разом із цим, є певні винятки для громадян України. Так, в окрузі Баутцен повідомили, що тепер імміграційна служба реєструватиме лише тих українських осіб, чиї найближчі родичі (батько, мати, діти) вже прийняті або зареєстровані в регіоні. Також у Саксонії готові прийняти українців, які мають і трудовий договір, і житло, яке вони знайдуть самі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині пропонують скоротити фінансову допомогу українським біженцям, які не хочуть працювати.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАМЕЛО! Як долають негоду в столиці та на під'їздах? Віталій Залевський НАЖИВО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ