Прапор Німеччини

У Німеччині пропонують скоротити фінансову допомогу українським біженцям, які не хочуть працювати

Shutterstock

"Менш як 20% українців, які живуть у Німеччині, мають роботу"

У Німеччині уряд може скоротити фінансову допомогу українцям, які не хочуть іти працювати у європейській країні, передає "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Сьогодні Німеччина є лідером за кількістю прийнятих переселенців з України – понад 1 млн біженців знайшли прихисток у цій європейській країні й отримують фінансову допомогу. Водночас, за майже 2 роки бойових дій в Україні лише частка біженців працевлаштувалися. Решта – залишаються без роботи або ж працюють віддалено в Україні та отримують дохід та європейські пільги.

 

Голова парламентської фракції ХДС у Бундестазі та ексміністр транспорту Німеччини Олександр Добриндт наголосив, що багато біженців віддають перевагу отримуванню соціальних виплат замість того, щоб шукати роботу.

У зв'язку з цим, німецький політик пропонує змінити систему виплат для тих, хто без поважних причин не йде працювати.

"Менш як 20% українців, які живуть у Німеччині, мають роботу. У Нідерландах цей показник перевищує 70%, у Польщі ще більше. Це свідчить, що Німеччина пропонує неправильні стимули", – заявив Олександр Добриндт.

Політик вважає за потрібне запропонувати кожному повнолітньому українському біженцю роботу. В разі, якщо вони відмовляються від неї, соціальні виплати повинні бути зменшені або і взагалі скасовані.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Німеччина суттєво скоротить допомогу біженцям.

Дивіться також відео 5 каналу: СОБАКИ-САПЕРИ! Як допомагають у гуманітарному розмінуванні!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ