Україна та Німеччина

У Німеччині збільшать розмір фінансових виплат для українців

Shutterstock

Розмір матеріальної допомоги біженцям зросте на 12%

Уряд Німеччини ухвалив рішення про підвищення виплат для біженців з України, передає "Дивогляд" із посиланням на tagesschau.de.

Соціальні виплати Bürgergeld для українців, які мають статус тимчасового прихистку в європейській країні, планують підвищити вже у 2024 році. З відповідною заявою виступив міністр соціальних справ країни Губертус Гайль.

Повідомляється, що розмір фінансової допомоги біженцям зросте на 12%. Причиною такого рішення називають інфляцію у країні, через яку спостерігається зростання цін на різні товари і послуги.

Виплати Bürgergeld для тих, хто не має роботи і чий дохід не дотягує до прожиткового мінімуму, зросте наступним чином:

  • Самотні дорослі або батьки-одинаки – 563 євро (зараз 502 євро);
  • Діти до 6 років – 357 євро (зараз 318 євро);
  • Діти від 7 до 14 років – 390 євро (зараз 348 євро);
  • Діти від 15 до 18 років – 471 євро (зараз 420 євро).
Раніше у Польщі запровадили стипендію за програмою "‎Місяць у Польщі" для науковців, у тому числі й з України. Фінансова допомога дозволить проводити короткі наукові дослідження: інтерв'ю, опитування, соціальні експерименти. Програма передбачає виплату 6,5 тис злотих (57,9 тис грн) матеріальної допомоги, а також забезпечить нові знайомства з європейськими науковцями.
 

Дивіться також відео 5 каналу: "КОЖЕН ДЕНЬ, ЯК ОСТАННІЙ": гурт "Друга ріка" презентував кліп до саунд-треку фільму "Я, Ніна"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше