Прапор України і США

У США подовжили дію програми захисту для українців до 2025 року

Facebook / Офіс Президента України

Також наразі готують розширення програми підтримки біженців

У США подовжили статус тимчасового захисту для українських біженців, передає "Дивогляд" із посиланням на Міністерство нацбезпеки США.

Спеціальний статус для українців подовжили на ще 18 місяців. Таким чином, наші громадяни зможуть залишатися у Штатах під тимчасовим захистом до 19 квітня 2025 року.

 

"Воєнне вторгнення Росії в Україну, що триває, та спричинена ним гуманітарна криза вимагають від Сполучених Штатів продовжувати надавати безпеку та захист українцям, які, можливо, не зможуть повернутися до своєї країни", – заявив міністр національної безпеки США Алехандро Майоркас.

Також наразі готують розширення програми підтримки біженців, що дозволяє українцям, які проживали у США станом на 16 серпня 2023 року, подаватись на тимчасовий захист. Також студенти з України, які навчаються в університетах США і мають візу F-1, можуть подати запит на отримання дозволу на роботу. При цьому вони не втрачають візу на час дії тимчасового захисту.

А ще раніше Чехія подовжила тимчасовий захист для українців до березня 2025 року. Влада країни-члена Європейського Союзу заявила, що безпекова ситуація у нашій країні доволі складна і повернення додому найближчим часом може становити загрозу життю українців.

Нагадаємо, "Дивогляд" розповідав, що у Чехії офіціант ресторану зацькував українок.

Дивіться також відео 5 каналу: Новая тема на РосТВ: Пора заканчивать войну нужны переговоры и перемирие

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ