Заклад громандського харчування

Увімкнув гімн росії та звуки сирен: у Чехії офіціант ресторану зацькував українок

Shutterstock

Працівника звільнили із закладу після інциденту

У ресторані Чехії українців "підтримали", включивши їм гімн росії та звуки сирени, передає "Дивогляд" із посиланням на Радіо Свобода.

Інцидент трапився в ресторані у невеличкому містечку неподалік Праги. Українська біженка Олеся Кошілка завітала до закладу разом із подругою і попросила в офіціанта пароль від Wi-Fi. У відповідь співробітник закладу "підколов" дівчину тим, що інтернет є тільки російський. Після цього у ресторані увімкнули гімн російської федерації та звуки сирени.

"Ми зайшли всередину і спитали: "Це гімн росії?", на що нам відповіли "так". Сказавши, що я українка нам відповіли: "і цо?", посміялись та ввімкнули звук сирени", – розповіла громадянка України.

У конфлікт втрутився власник закладу і вибачився перед Олесею. Офіціанта звільнили, але не одразу, а лише після того, як ця новина розлетілася інтернетом і зібрала чимало гнівних коментарів щодо поведінки співробітника до відвідувачів. Українка розповіла, що не всі працівники ресторану підтримали вчинок офіціанта і ввічливо спілкувалися з дівчатами.

"Від імені керівництва CottonClub Brandýs ми хочемо повідомити, що ми незгодні з політичними поглядами наших співробітників і відмежовуємося від них. Після вчорашнього інциденту в нашому ресторані керівництво компанії вирішило звільнити ініціатора, тому він більше не є нашим співробітником. Ми також не згодні з порушенням прав і свобод людини, яке відбувається проти України", – йдеться в офіційному повідомленні ресторану.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Естонії від українців можуть вимагати повернути гроші за мовні курси.

Дивіться також відео 5 каналу: СКАНДАЛ! Мешканці одного з будинків НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ УКРИТТЯ в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ