"Клондайк"

Українська стрічка "Клондайк" виходить у прокат у США

Sundance

У Нью-Йорку відбудуться спеціальні покази фільму

У Нью-Йорку (США) відбудуться спеціальні покази українського фільму "Клондайк", передає "Дивогляд" із посиланням на Держкіно.

Стрічка "Клондайк" режисерки Марини Ер Горбач була створена у копродукції з Туреччиною за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Фільм здобув перемогу на популярному кінофестивалі Санденс.

У період з 4 по 6 серпня у Нью-Йорку відбудуться спеціальні покази української картини. Також у п'ятницю, 4 серпня, стрічка виходить у прокат у США.

"Спеціальні покази та рубрика "питання-відповідь" проходитимуть з 4 по 6 серпня о 19:00 за східним часом у кінотеатрі Angelika Film Center за адресою: 18 W. Houston St., New York, NY 10012. Переможець кінофестивалю Санденс, фільм "Клондайк", виходить у прокат 4 серпня 2023 року в Штатах", – йдеться у повідомленні Держкіно.

Сюжет фільму демонструє глядачам події 2014 року і розповідає про життя подружжя, яке з нетерпінням чекає на народження свого первістка. Сім'я опиняється в епіцентрі катастрофи літака рейсу МН-17 Malaysia Airlines, що відбулася 17 липня 2014 року неподалік села Грабове, Донецької області. Страшні події ставлять жінку перед важким вибором: рятувати себе і дитину та евакуюватися, або ж залишитися у селі зі своїм коханим.

Жінка не хоче покидати рідний дім. У цей час її чоловік не приховує своєї лояльності до окупантів, а рідний брат намагається чинити опір суворому режиму.

Головні ролі у фільмі виконали Оксана Черкашина, Сергій Шадрін і Олег Щербина. Над фільмом працювати оператор-постановник та продюсер Святослав Булаковський, співпродюсер Мехмет Баґадир Ер (Protim V.P., Туреччина).

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українську драму "Клондайк" покажуть у Туреччині.

Дивіться також відео 5 каналу: СКАНДАЛ! Мешканці одного з будинків НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ УКРИТТЯ в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ