фільм "Барбі"

У фільмі "Барбі" показали вбрання українського бренду – фото

Warner Bros. Pictures Ukraine / YouTube

Такий аутфіт перебуває у тренді вже кілька сезонів

Нещодавно відбулася прем'єра довгоочікуваного фільму "Барбі" з Марго Роббі у головній ролі. У фільмі показали чимало яскраво-рожевих декорацій і аутфітів. "Дивогляд" повідомляє, що в одній зі сцен одна з акторок була одягнута у вбрання від українського бренду.

Акторка Ісса Рей, яка у фільмі зіграла президентку "Барбіленду", приміряла на себе модний піжамний костюм рожевого кольору від українського бренду Sleeper. Однак, головний акцент у комплекті Party Pajamas зроблений зовсім не на кольорі. Рукави блейзера і низ штанів прикрашені пір'ям, що робить стиль більш "ляльковим" і дівочим.

Комплект виконаний з яскраво-рожевої віскози. Вартість піжамного костюму становить €203 (понад 8 тис грн). Останнім часом такі піжамні костюми одягають не лише перед сном, а також і на вихід під каблук або кеди. Такий аутфіт залишається у тренді вже кілька сезонів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що всесвітньо відома модель Кайлі Дженнер показала свій посуд від українського бренду.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОРОШЕНКО ЗНАЄ, хто злив НАТО! ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЛАДИ! НЕОЧІКУВАНА ЗАЯВА!

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ