Maneskin

Måneskin виступили на концерті у костюмах від українського бренду – фото

maneskinofficial / Instagram

Артисти дали завершальний концерт в рамках європейського туру Loud Kids

Відомий італійський гурт Måneskin, який є переможцем Євробачення-2021, виступив на своєму концерті у костюмах українського виробництва, передає "Дивогляд".

Український бренд FROLOV створив унікальні концертні костюми спеціально для італійських музикантів. Артисти виступили в них на своєму завершальному концерті в рамках європейського туру Loud Kids.

Концерт відбувся у п'ятницю, 19 травня, у Таллінні (Естонія). Перед прихильниками музиканти з'явилися у червоно-чорних вбраннях українського дизайнера Івана Фролова. Соліст Дам'яно Давід був одягнутий у штани палаццо, вкорочений піджак та мереживну водолазку. Бас-гітаристка Вікторія де Анджеліс постала у прозорій червоній блузі без бюстгальтера та чорній напівпрозорій міні-спідниці з паєтками.

Над створенням костюмів український бренд працював спільно з Анастасією Гутник, яку назвали "дивовижною українською стилісткою".

"Наші улюблені італійські поганці Måneskin завершують свій європейський тур у Frolov Couture", – написали у публікації бренду в Instagram.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Бейонсе дала концерт у капелюсі українського бренду.

Дивіться також відео 5 каналу: Смертельная невидимка: дальнобойные ракеты Storm Shadow от Великобритании

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посиланняПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ