Смерть

Смартфон популярного бренду спричинив смерть своєї власниці – фото 18+

Shutterstock

"Вона використовувала свій телефон лише для дзвінків і перегляду YouTube"

В Індії жінка загинула через вибух смартфона Redmi 6A від китайського бренду Xiaomi. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter її родича.

Племінник загиблої розповів, що жінка залишила гаджет на подушці біля голови, після чого той з невідомих причин вибухнув.

"Її родина дуже проста, син служить в індійській армії. Вони мало що знають, вона використовувала свій телефон лише для дзвінків і перегляду YouTube", – розповів він.

Зазначимо, що на фото є кров і тіло загиблої людини, а тому ми не радимо їх переглядати неповнолітнім або вразливим особам.

Чоловік вже звернувся щодо цієї ситуації до індійського підрозділу компанії Xiaomi, служба підтримка якої пообіцяла зв'язатися з сім'єю загиблої. Користувачі соцмереж висловили свою підтримку та повідомили, що їм відомо про схожі проблеми зі смартфоном Redmi 6A.

Є версія, що вибух міг бути спричинений несправним зарядним пристроєм або ступенем зношеності батареї. Цей телефон випустили приблизно 4 роки тому і користувачі припустили, що через тривале використання батарея могла стати непридатною. Однак, це не розв'язує проблему неналежної безпеки гаджета.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що атракціон впав разом із людьми з 15-метрової висоти в Індії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ