Українці, біженці, переселенці

Скільки українців мешкає за кордоном – статистика

Shutterstock

75% біженців, які покинули Україну після початку повномасштабного вторгнення, планують повернутися

Станом на кінець червня цього року за кордоном мешкає понад 8 млн українців, що становить близько 20% населення Україні до повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дослідження громадської організації "ОПОРА", створене на основі даних МЗС, Держприкордонслужби та інших офіційних відомств.

Враховуючи дані МЗС України, станом на 21 червня 2023 року за межами країни перебувають 8 млн 177 тис громадян. В Європі мешкають 5 млн 977 тис переселенців, а в інших регіонах – 362 тис.

Згідно з даними Мінсоцполітики, кількість внутрішньо переміщених осіб становить близько 4,7 млн осіб.

За словами аналітика даних "ОПОРИ" Андрія Савчука, від грудня 2022-го до березня 2023 року з країни виїхали понад 1,8 млн громадян. У 2023 році кількість мешканців України зменшилася на 700 тис осіб.

75% біженців, які покинули Україну після початку повномасштабного вторгнення, планують повернутися. Загалом 67% усіх українців, які живуть в іноземних країнах, хочуть повернутися.

Раніше "Дивогляд" розповідав, скільки людей щомісяця виїжджають з України за кордон і не повертаються.

Дивіться також відео 5 каналу: "рУzZzкій" - ЦЕ ДІАГНОЗ! || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ