Біженці

Африканські біженці екстремальним способом перетнули Атлантичний океан та потрапили не туди, куди планували – фото й відео

Federal Police / PF do Espírito Santo

"Це був жахливий досвід"

Біженці з Нігерії перетнули Атлантичний океан на кормовому веслі суховантажного судна, щоб потрапити до Європи, але опинилися у Бразилії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Четверо чоловіків прив'язали себе мотузками до корми суховантажного судна Ken Wave під палубою. За 2-тижневий період вони перетнули 5,6 тис км.

Вже на 10-й день у них не було запасів прісної води, а тому вони, як стверджують самі біженці, 4 дні пили морську воду. Нігерійці думали, що судно йде до Європи, але суховантаж прийшов у порт бразильського міста Віторія, де їх затримали поліцейські.

Двоє чоловіків захотіли повернутися додому, а інші попросили притулок у Бразилії. Один із них молиться, щоб місцевий уряд дозволив йому залишитися у країні, бо одного разу він вже намагався втекти з Нігерії на кораблі, але був заарештований тамтешньою владою.

"Це був жахливий досвід для мене. На борту непросто. Мене трясло, так було страшно. Але я тут", – поділився 38-річний біженець Танкгод Опеміпо Метью Єйе.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що опитування показало, на що зважають українські біженці під час прийняття рішення про повернення додому.

Дивіться також відео 5 каналу: Без СЕРПА і МОЛОТА: фінальна декомунізація монумента "Батьківщина-Мати"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ