Помідори

Як в Україні змінилася вартість помідора та чого очікують експерти

Shutterstock

Ціни на цей вид продукції зросли в середньому на 11%

У період з 1 по 7 квітня імпортні помідори подорожчали в Україні через обмежену пропозицію томатів на ринку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на EastFruit.

Ціни на цей вид продукції зросли на 11% в середньому і зараз становлять від 84 до 100 гривень за кілограм оптом. Цей ріст цін також зумовлений зростанням вартості у самій Туреччині через збільшення поставок до країн Євросоюзу.

Гравці на ринку відзначають, що збільшення цін на тепличні помідори в Україні викликане збільшеним попитом на них в умовах обмеженої кількості імпортного товару. Турецька продукція все ще переважає на ринку, оскільки місцеві тепличні господарства ще не розпочали збір помідорів.

Слід відзначити, що ціни на тепличні помідори в Україні наразі в середньому на 50% вищі, ніж минулого року. Проте продавці не виключають, що в другій половині квітня цей ріст цін може припинитися. Більшість українських тепличних господарств планують вийти на ринок з новим врожаєм томатів до цього часу.

Раніше "Дивогляд" розповідав про Топ-10 сезонних продуктів квітня, які мають бути у вашому раціоні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ