Корисно та просто: як обрати мікрогріни та доглядати за ними

Мікрогріни – це дуже молоді зелені рослини, справжній суперфуд, що збирають на ранніх стадіях зростання, зазвичай через 7-14 днів після проростання, коли рослини лише сформували свої перші листки

Мікрогріни можуть вирощуватися з різних видів овочів і зелені, таких як редиска, гірчиця, капуста, броколі, пшениця, соняшник, горох та багато інших. Про це повідомляє "Дивогляд".

Мікрогріни цінуються за їхній високий вміст вітамінів, мінералів та антиоксидантів, які вони зберігають у такому невеликому віці. Вони мають більш концентрований смак і поживні речовини, ніж їхні дорослі рослини, що робить їх популярним вибором для підвищення харчової цінності салатів, сендвічів, оздоблення страв та смузі.

Вирощування мікрогрінів вдома є відмінним способом забезпечити себе свіжою, поживною зеленню незалежно від пори року. Для мешканців України, з її помірним кліматом, це може бути особливо актуально в осінньо-зимовий період, коли доступ до свіжих овочів і зелені обмежений. Ось кілька порад, як успішно вирощувати мікрогріни в домашніх умовах.

Вибір насіння

  • Різноманітність видів: Для початку виберіть насіння, які легко вирощувати і мають приємний смак. Популярні варіанти включають редис, гірчицю, салат, капусту, руколу та соняшник.
  • Якість насіння: Використовуйте насіння високої якості, придбане у надійного постачальника. Важливо, щоб насіння не було оброблено хімікатами, що гарантує безпечність вашого урожаю.

Підготовка до посіву

  • Підготовка ємності: Використовуйте плоскі та широкі ємності, як-от лотки для розсади. На дно лотка можна покласти тонкий шар землі або кокосового волокна.
  • Зволоження: Перед посівом ретельно зволожте ґрунт, але уникайте зайвого зволоження, щоб запобігти гниттю насіння.

Посів

  • Розподіл насіння: Рівномірно розподіліть насіння по поверхні підготовленого ґрунту. Насіння не потрібно присипати землею, але важливо, щоб вони мали добрий контакт з вологою поверхнею.
  • Вкриття: Щоб створити сприятливий мікроклімат, лоток можна легко вкрити склом або прозорою плівкою, забезпечивши таким чином ефект теплиці.

Догляд

  • Освітлення: Мікрогріни потребують багато світла. Якщо природного світла недостатньо, використовуйте LED-або флуоресцентні лампи.
  • Полив: Підтримуйте ґрунт вологим, але не перезволоженим. Краще поливати рослини з пульверизатора, щоб не пошкодити їх.

Збір урожаю

  • Час збору: Мікрогріни готові до збору, коли з'являються перші справжні листки, зазвичай через 7-14 днів після посіву.
  • Спосіб збору: Використовуйте гострі ножиці або лезо, щоб акуратно зрізати мікрогріни над поверхнею ґрунту.

Зберігання

Мікрогріни найкраще споживати відразу після збору, але вони можуть зберігатися в холодильнику до тижня, упаковані в паперовий або тканинний мішечок, щоб вбирати зайву вологу.

Вирощування мікрогрінів вдома – це не тільки корисно, але й захоплююче заняття, яке дозволяє мати доступ до свіжої зелені в будь-який час року. Дотримуючись цих простих порад, ви зможете насолоджуватися власноруч вирощеними мікрогрінами, додавати їх у салати, бутерброди, смузі та інші страви, збагачуючи їх поживними речовинами та свіжим смаком. Це чудовий спосіб внести різноманітність в ваш раціон та підвищити його харчову цінність, не виходячи з дому.

Раніше "Дивогляд" розповідав про посівний календар на березень.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше